HOT NEWS:

Powrót Gdynia South Molo Festival oraz Delfinali – Festiwal Kultury Studenckiej

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, Gdynia szykuje się na ekscytujące powroty dwóch wyjątkowych wydarzeń kulturalnych. „South Molo Festival” oraz legendarne „Delfinalia – Festiwal Kultury Studenckiej” odbędą się z jeszcze większą mocą niż kiedykolwiek wcześniej! To będzie największa impreza plenerowa tej wiosny w województwie, zlokalizowana na malowniczym molo południowym w Gdyni, obok oceanarium, w otoczeniu morza i plaży.

Data i Gwiazdy na Scenie:
Impreza odbędzie się w dniach 24-25 maja, wypełniając dwa dni niesamowitym klimatem, muzyką i zabawą dla kilkunastu tysięcy osób. Podczas festiwalu wystąpią popularni wykonawcy, zapewniając niezapomniane wrażenia muzyczne. Wśród gwiazd znajdują się takie nazwiska jak Smolasty, Paluch, Szpaku czy Joanidis, a lista artystów będzie sukcesywnie uzupełniana.

Bilety w Przedsprzedaży:
Aby uczestniczyć w tej wyjątkowej imprezie, już teraz można zakupić bilety w przedsprzedaży oraz bilety jednodniowe w niższej cenie. Ze względu na ogromne zainteresowanie, warto się pospieszyć, aby nie przegapić okazji uczestnictwa w tej wyjątkowej imprezie.

Atmosfera i Atrakcje:
Podczas festiwalu nie zabraknie także innych atrakcji towarzyszących, takich jak impreza dwa dni za konsolą DJ’a prowadzona przez Alanika & Sequento. To doskonała okazja do zanurzenia się w atmosferę radości, energii i wspólnoty, jakiej doświadczą wszyscy uczestnicy.

Paluch – Ikona Polskiego Rapu:
Jednym z głównych gwiazdorów festiwalu jest Paluch, prawdziwa ikona polskiego rapu. Łukasz Paluszak, znany pod pseudonimem Paluch, to postać, która od lat zyskuje ogromną popularność wśród fanów muzyki hip-hopowej. Z ponad 15 pełnoprawnymi albumami na koncie, Paluch zapowiada niezapomniane show, które z pewnością elektryzować będzie tłumy.

Podsumowanie:
Gdynia South Molo Festival oraz Delfinalia – Festiwal Kultury Studenckiej to nie tylko wydarzenia kulturalne, ale również symbol siły i determinacji w pokonywaniu trudności. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, Gdynia staje się ponownie centrum życia kulturalnego, oferując niezapomniane przeżycia wszystkim miłośnikom muzyki i dobrej zabawy. Nie ma wątpliwości, że tegoroczna edycja festiwalu będzie wyjątkowa i niezapomniana dla wszystkich uczestników.


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia