HOT NEWS:
Partnerzy

Partnerzy Backstage24 ::


✔ Racing Kamat jeden z najdłuższych halowych torów w regionie, swoją długość proporcjonalnie posiada 500m co daję wiele zabawy dla amatorów i tych zaawansowanych graczy! Dodatkowym atutem jest profesjonalny pomiar czasu holenderskiej firmy AMB. Lokalizacja toru sprzyja każdej pory dnia a także i pogody – zapewnia zadaszenie wraz z parkingiem dla blisko 50 samochodów.  A w swoim zapleczu gokartowym wypełnia 13 w pełni wyposażonych pojazdów niemieckiej firmy MACH o pojemności 200cm3 .

 

✔ Funtime Agency to bydgoska firma eventowa, specjalizująca się wsparciem marketingowym, organizacyjnym jaki gastronomicznym wielu przedsięwzięć w kraju. Swoją działalność na rynku prowadzi nie zmiennie od ponad 4 lat, a przez ten czas prężnie rozwijała swoje zasoby.

 

✔ Klub Wiatrakowa nocny lokal mieszczący się przy ulicy Zbożowy Rynek 6, czynny codziennie od godziny 17:00, w niedziele do środy spodziewać się można gier dla grup i innych niespodzianek między innymi Karaoke ! Czwartki zarezerwowane są dla studentów i nie tylko – wiele zniżek, pakietów i promocji przy barze nas spotka. W piątki zaś odbywają się rożnego rodzaju imprezy tematyczne jaki koncerty znanych regionalnych i krajowych artystów z pogranicza wielu brzmień. Nie zabraknie także transmisji meczów Polskich składów i tych najbardziej znanych. W ciepłe wieczorne dni będziemy mieli możliwość posiedzieć w ogródku klubu.

 

Chcesz do nas dołączyć ? Zapraszamy do Kontaktu

Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia