HOT NEWS:

Kiedy wszyscy w ciebie nie wierzą…- „Igrzyska zwierzaków” „Igrzyska zwierzaków” od dziś w kinach!

„Igrzyska zwierzaków” 

O czym tak naprawdę marzą zwierzęta? Zarówno w bajkowym świecie Sanktuarium, jak i w prawdziwym życiu – nikt nie chce być oceniany po pozorach. Groźnie wyglądający krokodyl może mieć przecież gołębie serce, żmija okazać się wierną i lojalną towarzyszką, a urocza panda pokazać zadziorny charakterek. Z uprzedzeniami i stereotypami na swój temat zmaga się też Daisy, bowiem kuoki uchodzą za urocze, słodkie zwierzątka, które nie mają w sobie odwagi i siły charakteru i na pewno nie mają szans w starciu z większymi, odważniejszymi i groźniejszymi zwierzętami. Rokroczne zawody są najlepszą okazją, by udowodnić niedowiarkom jak odważna i waleczna może być maleńka kuoka. Czy Daisy uda się pokazać światu, że nie rozmiar i miękkość futerka nie przesądza o jej charakterze i potencjale zwyciężczyni? Nie ma większej satysfakcji niż pokazanie wszystkim, że byli w błędzie! Już dziś w kinach „Igrzyska zwierzaków” – animacja, która pokazuje, że każdy może być kim tylko zechce, wystarczy wiara w siebie!

 

Obraz zawierający zabawka, lalka, osoba, zdobione

Opis wygenerowany automatycznie 

 

Witajcie w magicznym świecie Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w kinach, na seansie tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny.

 

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona. 

 

W oryginalnej obsadzie dubbingowej swoich głosów użyczyli, między innymi – Sam Neill (seria „Park Jurajski”) oraz Angourie Rice, znana młodszej publiczności z wielkiego hitu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, natomiast starszej z popularnego i wielokrotnie nagradzanego serialu „Mare z Easttown”.

 

 

Obraz zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznie

 

Gatunek: animacja, familijny, przygodowy

Produkcja: Australia 2021

Reżyseria: Ricard Cussó („O czym marzą zwierzęta”, „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”)

Polska obsada dubbingu: Zuzanna Galia, Szymon Kuśmider, Wojciech Chorąży, Przemysław Stippa, Ewa Serwa, Janusz Wituch, Artur Dziurman, Adrianna Izydorczyk

 

Obraz zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznie

 


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia