HOT NEWS:

Warsaw Shore kręci po raz 5. Bez Alana lecz z nowymi bliźniakami!

Decyzja zapadła w ostatnią niedziele, 28 lutego po 23:00 rusza piąty sezon Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy. Nikt nie zna się tak dobrze na imprezach jak ta ekipa,  specjaliści w dziedzinie dobrej zabawy powracają do MTV Polska w piątym sezonie,  tym razem podbiją Wrocław w najmocniejszym składzie.

W piątej edycji zabraknie Alana, który swoją rezygnację skomentował tak,

Zrezygnowałem z Warsaw Shore ze względu na karierę w sporcie, podpisałem dwuletni kontrakt z Fight Exclusive Night czyli polską organizacją promującą walki na zasadzie MMA i K-1. To jest mój aktualny cel.. – powiedział Alan, były uczestnik programu Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy.

W zamian do ekipy dołączyli bracia, bliźniacy czyli Piotrek i Paweł z Dolnego Śląska. Ponadto, do programu powraca znana już widzom Ewelina, która po burzliwym i emocjonalnym trzecim sezonie z partnerem Pawłem postanowiła zrobić sobie przerwę i poukładać sprawy sercowe. W nowym sezonie pełna nowej energii, a uśmiechu a także chęci nowych możliwości Ewelina pokaże wszystkim co naprawdę ją stać, tego nie można przegapić!

Będzie jeszcze więcej seksu, jeszcze więcej alkoholu, zajebiste imprezy, dużo niespodzianek – mówi dla Backstage24 uczestniczka, Magda z Warsaw Shore.

Nowe przygody największych znawców imprezowania w Polsce, już od 28 lutego od 23:00 tylko w MTV Polska!

 


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia