HOT NEWS:

Popek uniewinniony! Już w Polsce!

Ostatni mój czas spełniałem sie także w roli menadżera, lubię podejmować nowe wyzwania, pierwszym jakie sobie postawiłem we współpracy z Popkiem to ze ściągnę go do polski… – napisał na swoim profilu Rozbojnik Alibaba.

W zeszłym tygodniu opublikowaliśmy artykuł, nawiązujący do nieprawdziwego wyroku sądu o uniewinnieniu Pawła Raka. Po publikacji okazało się, że strona na znanym portalu społecznościowym jest fikcyjna a skan wyroku sądu nie nawiązuję do znanego polskiego rapera mieszkającego od ponad 10 lat w Anglii.

Jak dodał w publikacji Alibaba, w dniu dzisiejszym 7, kwietnia w godzinach popołudniowych POPEK nie jest poszukiwany europejskim nakazem aresztowania. A taki wynik, pochłonął go około pół roku ze wsparciem prawników i przyjaciół.

dziękuje każdemu kto pomógł i do tego się przyczynił a w szczególności : Mecenas Michał Żuraw, Primo Men oraz Klaudia Emotikon J i całej reszcie ludzi która była z nami, teraz zaczynamy trasę koncertowa jako Gang Albanii w komplecie ( Pop Borixon Alibaba ) oraz Popek Solo. dodaje – Robert Mączyński.

Niedługo po publikacji Rozbojnika Alibaba – szczeciński raper Sobota opublikował na swoim profilu zdjęcie grupowe wraz z Popkiem. Który wspólnie z Alibabą i przyjaciółmi zaraz po ‚uniewinnieniu’ odwiedził reprezentantów ze Stoprocent!

 

Rozwiązanie zagadki 😉 kto wrócił do kraju?

Opublikowany przez Sobota na 7 kwietnia 2016

Do sprawy powrócimy, po oficjalnym oćwiczeniu wytwórni.

Ostatni mój czas spełniałem sie także w roli menadżera, lubię podejmować nowe wyzwania, pierwszym jakie sobie postawiłem…

Opublikowany przez Rozbojnik Alibaba na 7 kwietnia 2016


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia