HOT NEWS:

„Moje córki krowy” w Kinie Kobiet!

Już w najbliższym tygodniu – 22, 24 i 25 lutego (w zależności od kina) ogólnopolska sieć kin Helios organizuje kolejne pokazy z cyklu Kina Kobiet. W tym miesiącu widzowie poznają opowieść o nietypowych relacjach rodzinnych, opartych na głębokim przywiązaniu skrytym pod warstwą codziennych problemów. Ta intrygująca, przezabawna polska produkcja nosi tytuł – „Moje córki krowy”.


 

Reżyserka Kinga Dębska w swoim filmie przedstawia prawdziwe życie, gdzie radość przeplata się ze smutkiem. Czyni to w sposób niezwykle emocjonalny i uniwersalny, pozwalając na śmiech i łzy podczas seansu, jednocześnie absorbując do dalszej refleksji po wyjściu z kina.

 

„Moje córki krowy” to historia nowoczesnej rodziny, gdzie każdy żyje swoim życiem, dopóki nie następuje sytuacja kryzysowa. Widz zastaje bohaterów właśnie w tym trudnym momencie i jak przez dziurkę od klucza podgląda ich zmagania, by wspólnie działać na rzecz poprawy sytuacji. W rolach głównych występują wybitni aktorzy polskiego kina: Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Małgorzata Niemirska oraz Łukasz Simlat. Pojawia się także Marcin Dorociński w zupełnie nowej dla siebie roli.

 

Film od początku dystrybucji zachwycił widzów i wzbudził uznanie krytyków filmowych. Doceniono go również podczas 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Produkcja została  uhonorowana cennymi nagrodami: Nagrodą Publiczności, Nagrodą Dziennikarzy oraz Nagrodą Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Jesteśmy pewni, że uczestniczki spotkań Kina Kobiet podzielą zachwyt dla tego filmu.

 

Spotkania Kina Kobiet to niepowtarzalna możliwość spędzenia wolnego czasu w jedynie damskich towarzystwie, przy akompaniamencie uznanych produkcji filmowych. To także szansa na dobrą zabawę a przy odrobinie szczęścia – atrakcyjny upominek. Tym razem motywem przewodnim są: Wzory zwierzęce! Zachęcamy do kreatywnego przygotowania stroju zgodnego z obowiązującym motywem. Może to być panterka, zebra lub zwierzę zupełnie  niekonwencjonalne. Wszystko zależy od inwencji twórczej uczestników! Uwaga- nie interesują nas futra naturalne.

 

Zapraszamy już w przyszłym tygodniu na seanse w kinach Helios w całej Polsce!


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia