HOT NEWS:

Euro 2016: Mecz Polska – Portugalia może być powtórzony?

Ponad 16 mln. osób przed telewizorami w Polsce obserwowało mecz ćwierćfinału Polski z Portugalią, rzut karny Jakuba Błaszczykowskiego z serii „jedenastek” wciąż wzbudza emocje fanów piłki nożnej. Pojawia się wiele pytań o możliwość powtórzenia meczu, czy także skargi PZPN w tej sprawie.

 

Obroniony przez Rui Patricio rzut karny powinien zostać powtórzony, bramkarz Portugalii w momencie strzału wyszedł przed linię bramkową, czego arbiter nie zauważył.  Wyjście bramkarza z pola bramki było minimalne co utrudniło wypatrzenie błędu przez sędziego.

Jak podaję jeden z portali radia ZET – „nawet gdyby Polski Związek Piłki Nożnej złożył oficjalny protest – nie ma szans, aby UEFA nakazała powtórzenie meczu lub nawet samego konkursu „jedenastek”..„

W intrenecie pojawia się wiele niepotwierdzonych informacji, a także wirusów mających na celu ataki hackerskie, o tym kiedy i gdzie mecz Euro może zostać powtórzony. Na oficjalnych stronach UEFA brakuję jednak informacji na ten temat .  Nie wiele tego typu sytuacji pojawia się, dlatego trudno doszukać się powtórzeń meczy w ramach EURO.


Czy Twoim zdaniem Mecz powinien zostać powtórzony?  – Pozostaw na dole strony swój komentarz !


 

Znamy z historii mistrzostw Europy przypadek kiedy mecz został powtórzony, nastąpiło to w finale we Włoszech w 1968 roku, gdzie gospodarze grali z Jugosławią. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, dogrywka nie przyniosła końca meczu, w celu wyłonienia zwycięcy zdecydowano wówczas o organizacji kolejnego meczu, stało tak się dwa dni później w finale Italia wygrała 2:0.

 


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia