HOT NEWS:

TITANIC – The exhibition

Kolejną propozycją dla osób zwiedzających Warszawę jest wystawa Titanic – the exhibition, która na kilka miesięcy zagościła w Pałacu Kultury w stolicy naszego kraju. Jest to niepowtarzalna możliwość przyjrzenia się z bliska przedmiotom znalezionym we wraku, jak i tym, które towarzyszyły przez lata ludziom na całym świecie, nieświadomym ich pochodzenia .


 

Ta wystawa należy do moich ulubionych. Przepiękne eksponaty, ich autentyczności i historia każdego z nich opowiedziana za pośrednictwem noszonych przy zwiedzaniu słuchawek – to coś czego w Polsce jest niewiele. Między gablotami pojawiają się wizerunki znaczących dla historii postaci, makiety statku czy w końcu odtworzone pomieszczenia. Spacerując wokół tych przedmiotów ma się wrażenie, jakby naprawdę było się jednym z pasażerów.
Chociaż wystawa nie należy do najtańszych to zdecydowanie polecam i gwarantuję czas spędzony w niezapomniany sposób. Bez względu na to, czy jesteś żywo zainteresowany tematem, czy po prostu chcesz ciekawie spędzić czas jest to warty uwagi sposób. Titanic to nie tylko historyczny statek, to także opowieść o tragedii ludzkiej: o katastrofie, ofiarach i utracie wiary w potęgę ludzkich umiejętności.
 

Wystawa znajduje się w Pałacu Kultury w Warszawie w okresie od 8 kwietnia do 9 października 2016 roku.
Więcej informacji na stronie internetowej: TITANIC The exhibition


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia