HOT NEWS:

Warsztaty filmowe

Kto z Was nie marzył o tym, aby pod okiem profesjonalisty nauczyć się podstawowych umiejętności potrzebnych do pracy przy produkcji filmu ? Jesteście ciekawi, jak tworzy się takie dzieło, używając różnych technik i metod? Teraz macie okazję się nauczyć!

W Poznaniu, w Centrum Kultury Zamek od września ruszają zapisy do poszczególnych pracowni filmowych. Pod okiem specjalistów można będzie nauczyć się, jak skonstruować film animowany, jak kręcić i występować przed kamerą, w jaki sposób stworzyć udany scenariusz oraz realizować montaż i dźwięk. Każda z tych umiejętności jest dostosowana do wieku uczestników. Najmłodsi uczniowie mogą mieć 7 lat, a najstarsi 25. Jednak, aby zapisać się do najbardziej zaawansowanej grupy (17-25 lat), trzeba przejść poprzednie szkoły lub wykazać się własnym dorobkiem filmowym.

To jedna z nielicznych propozycji poważnie przeprowadzanych i profesjonalnie przygotowanych warsztatów, zaopatrujących w podstawowe informacje i umiejętności do dalszego samodoskonalenia. Jestem przekonana, że w innych miastach również coś takiego można znaleźć. Więcej informacji o warsztatach w Poznaniu: Warsztaty w Poznaniu


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia