HOT NEWS:

Ich Troje – wielki powrót

Uwaga! Uwaga! Czy zagląda do nas ktoś powyżej 20 lat? Ktoś, kto pamięta niebywały sukces zespołu „Ich Troje”? Nieważne, co teraz myślicie… czy wciąż jesteście entuzjastami, czy z czasem lekko zmieniliście zdanie, co do ich twórczości. Jedno jest pewne – sentyment pozostaje!

Już we wrześniu, dokładnie 9.09.2016 roku w Krakowie odbędzie się koncert z okazji 20-lecia zespołu Ich Troje. Co ważne, nie jest to „zwykły” koncert. Chcecie się dowiedzieć, dlaczego? Uwaga- ten zostanie uwieczniony na DVD. Myślicie, że każda taka impreza jest niezwykła? No pewnie, ale co dopiero wtedy, kiedy koncert mają oglądać ludzie w telewizji? Wiadomo, artyści muszą postarać się jeszcze bardziej!

Chcesz spełnić swoje dziecięce marzenie i posłuchać na żywo przebojów z czasów Twojego dzieciństwa? Może jesteś wiernym fanem i chcesz po raz kolejny towarzyszyć zespołowi w ważnej dla nich chwili? Jakakolwiek jest Twoja motywacja, teraz masz okazję pośpiewać swoje ulubione przeboje w niezwykłym miejscu, w niepowtarzalnej atmosferze. Zapraszamy!

Bilety można kupić tutaj: Bilety


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia