HOT NEWS:

Popek zmierzył się z Kubą Wojewódzkim wszystko na antenie TVNu

Długie trwały dyskusje bookingowe, Popka na rzecz programu Kuby Wojewódzkiego emitowanego w zasobach stacji TVN. Pierwotnie cena występu i wykorzystania wizerunku nie była adekwatna do realizacji materiałów, przez co wielokrotnie temat Popka w programie był poruszany, ba nawet próba namówienia dziennikarza do odwiedzenia programu nie była łątwa.

Pamiętamy komunikat -„Wszystkich, którzy prosili o zaproszenie Popka informuje, że manager artysty postawił warunki, których nie jest w stanie spełnić żaden program telewizyjny w tym kraju” – opublikowany na Facebooku jeszcze kilka miesięcy temu.

Pierwsze słuchy o udziale Popka w programie Wojewódzkiego podano już na początku października, kiedy udało mu się przekonać rapera do obniżenia nieco wysokich progów potrzeb i kosztów udziału. Jak podaje radio RMF FM – nieoficjalnie szacuję się, kwotę udziału rapera na  ok. 35 tysięcy złotych. – Według ostatnich wywiadów Paweł Rak, zapewnił jednak, że pieniądze z programu może przekazać na cele charytatywne bydgoskiego domu dziecka, w który miał okazję odwiedzić przed swoim koncertem w Savoy.

#gangalbanii#nowy#sklad#wtorek#kubawojewodzki#krolowiezycia

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)


Według publikacji na portalach społecznościowych, doszło już do konfrontacji po miedzy tak zwanym Królem TVNu z Królem Albanii. Planowane wyemitowanie programu we wtorek 22 listopada po godzinie 22:30.p


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia