HOT NEWS:

Cztery koncerty z towarzyszeniem Royal Symphony Orchestra jeszcze w tym roku w ERGO ARENIE!

Muzyczne hołdy złożone wybitnym muzykom, filmowe ścieżki dźwiękowe i gościnne występy topowych polskich artystów. W sezonie jesienno-zimowym ERGO ARENA będzie miejscem czterech koncertów spod szyldu Royal Concert, bilety na wydarzenia „Krzysztof Krawczyk – „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz…”, Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams, Christmas Time! 2022 i Home Alone in Concert są już          w sprzedaży!

 

21 października 2022 czołowi wokaliści polskiej sceny oddadzą w ERGO ARENIE muzyczny hołd Krzysztofowi Krawczykowi. Produkcja zostanie wzbogacona o archiwalia, przez co hity Krawczyka wybrzmią jako duety z legendą. Wieczór, który swoim patronatem objęli już Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala, poprowadzą Anna Wendzikowska i Oliwier Janiak, a organizatorzy informują, że podczas tego koncertu usłyszymy m.in. Anię Dąbrowską, Justynę Steczkowską, Alicję Szemplińską, Kubę Badacha, Chrisa Cugowskiego, Piotra Kuźniaka, Ryszarda Poznakowskiego, Jarosława Webera i Michała Wiśniewskiego.

 

 

Dzień później w ERGO ARENIE wybrzmią największe utwory filmowe skomponowane przez trzech mistrzów: Hansa Zimmera, Ennio Morricone i Johna Williamsa. Każdy z nich zapisał się złotymi zgłoskami w historii muzyki oraz kinematografii, a tworzona przez nich muzyka na zawsze pozostanie w sercach milionów osób. W sumie stworzyli ścieżki dźwiękowe do około 1000 filmowych produkcji. Zebrali mnóstwo nagród, w tym najsłynniejsze: Oscary, Złote Globy czy Grammy. Na gdańsko-sopockiej scenie pojawi się ok. 250 artystów z całego świata, a muzycznym gospodarzem wieczoru będzie znakomity dyrygent, José Maria Florêncio.

 

 

W grudniu Royal Concert zadba o najpiękniejszy, bożonarodzeniowy klimat – już 10.12 poczuć będziemy mogli magię świąt. Druga gdańsko-sopocka odsłona koncertu Christmas Time! zapowiada się niezwykle urokliwie, a organizatorzy komunikują, że ulubione, zimowe utwory wykonają tak zacni artyści jak: Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach, czy Krzysztof Cugowski.

 

 

O tym, że przezabawny i wzruszający, Kevin sam w domu to świąteczny ubaw dla całej rodziny nie trzeba nikomu przypominać – dla tysięcy rodzin to nieodzowny element grudniowego relaksu w gronie najbliższych. Do ERGO ARENY na wyjątkowe oglądanie tego filmowego hitu zapraszamy 17 grudnia – projekcję na wielkim ekranie uzupełni 120-osobowy skład instrumentalistów, chórzystów i solistów.

 

 

Podczas wszystkich czterech koncertów usłyszymy aranżacje w wykonaniu Royal Symphony Orchestra – muzyków  wywodzących z prestiżowych orkiestr krajowych i zagranicznych. Więcej informacji o poszczególnych wydarzeniach i bilety na produkcje Royal Concert w ERGO ARENIE znaleźć można na naszej stronie www: https://ergoarena.pl/imprezybilety/

 


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia