HOT NEWS:

Filmowe Szybkie Randki

Zapraszamy wszystkich chętnych na szczególne, bo FILMOWE szybkie randki. Chcesz poznać kogoś, kto ogląda takie filmy jak Ty? Kogo te same żarty śmieszą, a te same filmy nudzą? Uwaga – jest to jedyna filmowa okazja na nawiązanie nowych znajomości.

Szybkie randki – spotkania przy stole, trwające przeważnie kilka minut, po których rozmówcy zamieniają się miejscami. Słyszeliście o czymś takim? W Polsce taki sposób zapoznawania nowych ludzi jest jeszcze mało znany, ale w Stanach Zjednoczonych to codzienność. Tym razem jednak organizatorzy zaplanowali temat przewodni – film, którego funkcją jest skupienie wokół siebie ludzi mających podobne zainteresowania. Z drugiej jednak strony, ten temat jest tak uniwersalny, że nikt nie powinien mieć problemu ze swobodnym wypowiadaniem się podczas takiej właśnie szybkiej randki.

Gdzie? Kiedy? Za ile? Na filmowe szybkie randki zapraszamy do Poznania, do sali nad Kinem Muza. Spotkanie odbędzie się 6 sierpnia w godzinach 18-20. Wstęp kosztuje jedynie 10 złotych. Ważne- uczestniczyć mogą osoby w wieku 24-36 lat. Co ciekawe, współorganizatorem jest również stowarzyszenie działające na rzecz osób LGBT, dlatego podzielono grupę na zainteresowaną znajomościami damsko-męskimi, damsko-damskimi, męsko-męskimi. Zapraszamy!


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia