HOT NEWS:

Festiwal ANIMATOR

W Poznaniu już od piątku zagościł festiwal Animator – festiwal filmów animowanych z całego świata. Jest to jedna z nielicznych okazji, kiedy historie różnego gatunku (od komedii po horrory) pokazywane są widzom właśnie za pomocą tej ciekawej techniki filmowej. Okazuje się, że tak samo jak tematyka i nastrój, również techniki tworzenia takich filmów są baaardzo różne. Wiedzieliście o tym?

Dla widzów niezorientowanych w temacie, najbardziej polecam przeglądy filmów krótkometrażowych. W 1 godzinę i 15 minut można obejrzeć kilka krótkich filmów. Tematyka, pochodzenie i technika są różnorodne, tak że chwila w kinie pozwala poczuć, że animacja to nie tylko znane powszechnie filmy Disneya. Bez względu na wiek i zainteresowania warto wynaleźć dla siebie także konkretny pokaz filmu pełnometrażowego – a jest w czym wybierać! Od pokazów dedykowanych dla najmłodszych po nocne seanse dla widzów o mocnych nerwach. Czy animowany film może przyprawić o dreszcze – może i to jeszcze jakie!

Warto podkreślić, że podczas festiwalu w Kinie Muza panuje szczególny klimat. Setki widzów, niecodzienny tłok i bitwa o bilety… ale naprawdę warto odczekać w kolejce! Co więcej podczas tych kilku dni mają miejsca również ciekawe wydarzenia towarzyszące. Więcej informacji na stronie festiwalu: ANIMATOR


Komentarze
Backstage TV
Backstage poleca
NA EKRANIE
Facebook
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia