HOT NEWS:
Plakat wydarzenia
1583 0 0
Gdzie?
Wrocław Tattoo Konwent 2016
Zaklęte Rewiry (Wrocław)
23.04.2016 (12:00 - 21:00 )
Bilety
zobacz wydarzenie
Opis

CO?
Wrocławskie święto tatuażu już po raz piąty!
Zarezerwujcie ostatni kwietniowy weekend (23-24) na święto fanów tatuażu, muzyki i kultury alternatywnej. Kultowy Wrocław Tattoo Konwent powraca z masą różnych atrakcji i wielką niespodzianką, o której na razie niczego się nie dowiecie 😉

GDZIE?
W tym roku już po raz drugi miejscem organizacji będą Zaklęte Rewiry / Klub Pralnia. Pierwszy lokal posiada świetnie zaopatrzony bar, obszerną scenę, Salę Witrażową, a przede wszystkim niezwykły klimat. Pralnia zachwyca natomiast swoim postindustrialnym, XIX-wiecznym wnętrzem. Do Waszej dyspozycji będą zarówno bar, chillroom usytuowany na dachu, jak i okazała sala koncertowa – a to wszystko na powierzchni 3000 metrów kwadratowych!

JAK?
Specjalnie dla Was na tegorocznej edycji pojawi się ponad 100 tatuatorów i piercerów z kraju i spoza jego granic. W kilkunastu sklepach znajdziecie szeroki wybór profesjonalnego sprzętu dla tatuatorów, unikatową biżuterię, ubrania i akcesoria.

Jak co roku na scenie pojawią sie dla Was zespoły, artyści solowi, DJe etc. – zadbaliśmy o różnorodność i dobrą energię.

SPONSORZY
Klasycznie naszym głównym sponsorem pozostaje producent akcesoriów do tatuowania KWADRON, ale to znów nie wszystko!

O to byście mieli co pić zadbają nasi sponsorzy:
Browar Kraftwerk zaserwuje Wam doskonałe piwa rzemieślnicze własnego autorstwa
a Red Bull zadba o to, byście nie padali z nóg.

CO DALEJ?
Stay tuned – nasz program będzie stale aktualizowany, a po odpaleniu nowej strony www będziemy mieli dla Was kupę nowych info o atrakcjach, koncertach i akcjach specjalnych.


Komentarze
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia