HOT NEWS:
Plakat wydarzenia
1783 0 0
Wrocław Hip Hop Festival.
Hala Stulecia
20.11.2015 (18:00-02:00)
Bilety (70 zł)
zobacz wydarzenie
Opis

Wrocław Hip Hop Festival
20 listopada 2015
Wrocław :: Hala Stulecia :: ul. Wystawowa 1

www.hiphopfestival.pl
www.facebook.com/wroclawhiphopfestival

Wrocław Hip Hop Festival to nowa impreza na hip hop-owej mapie Polski. Pierwsza edycja Festiwalu odbędzie się już 20 listopada w przepięknych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 12 000 widzów!

Celem imprezy jest stworzenie największego halowego festiwalu hip hop w Polsce! Na tegoroczną edycje Festiwalu zaproszono czołówkę polskich gwiazd tego nurtu. Tysiące fanów będzie mogło wspólnie stworzyć wspaniały klimat tego wyjątkowego wydarzenia.

20 listopada Wrocław Hip Hop Festival każdy fan muzyki i kultury hip hop powinien przybyć do Wrocławia na jedną z największych tego typu imprez w Polsce!

Zapraszamy na stronę internetową Festiwalu www.hiphopfestival.pl i profil na Facebooku www.facebook.com/wroclawhiphopfestival . Tam poznacie szczegóły Festiwalu!

————————–— PROGRAM ————————–

O.S.T.R.
TEDE
Marcin „Kali” Gutkowski
SŁOŃ WSRH D666a
Sobota
Bilon Hemp Gru
TRZECI WYMIAR
KaeN
– Dj Soina

Prowadzenie: Waldemar Wall-E Kasta

————————–—- BILETY ————————–—-

Ceny biletów na Wrocław Hip Hop Festival 2015:

promocyjna cena 60 zł tylko do końca października 2015
od 1.11 do 19.11.2015 – 70 zł
w dniu Festiwalu 20.11.2015 – 80 zł

BILETY VIP*:

Cena promocyjna 110 zł do wyczerpania puli!
kolejna pulat – 120 zł
w dniu Festiwalu 20.11.2015 – 140 zł (jeśli zostaną:)

* BILETY VIP to limitowana seria biletów, które upoważniają do wstępu do strefy VIP z lożą umiejscowioną na balkonie widokowym z widokiem na scenę główną. BILET VIP gwarantuje każdemu posiadaczowi: wejście na teren Festiwalu osobnym wejściem (wydzielonym „rękawem”), opaskę identyfikacyjną na strefę VIP, 3 kupony na piwo (dla osób niepełnoletnich kupony na napoje), kupon na napój energetyczny, smycz Wrocław Hip Hop Festival oraz kupon zniżkowy w wysokości 10% na zakup koszulki Wrocław Hip Hop Festival 2015.

Odbiór opaski, kuponów i smyczy – po wejściu na teren Festiwalu z BILETEM VIP udajemy się do punktu informacyjnego, w którym wszystko odbieramy.

Uwaga!
Ilość Biletów VIP ograniczona!

Bilety można kupić w następujący sposób:

1) przez stronę internetową Festiwalu www.hiphopfestival.pl

2) w całej Polsce w punktach sprzedaży Ticketpro, Eventim i Ticketoprtal (m.in. w sieciach EMPiK, Salonach Media Markt i Saturn. Wykaz punktów sprzedaży dostępny na stronie www.hiphopfestival.pl w zakładce Bilety)


Komentarze
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia