HOT NEWS:
Plakat wydarzenia
1682 0 0
Rap Stacja Wolsztyn 2017
Wolsztyn
07.07.2017 (12:00)
Platny (80 zł)
zobacz wydarzenie
Opis

RAP STACJA FESTIWAL 07-08 lipca 2017 Wolsztyn
Przed nami druga edycja festiwalu kultury hip – hop w jego pełnym wymiarze. Koncerty największych rapowych gwiazd, Freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. – to wszystko znajdziecie w drugi weekend lipca w Wolsztynie. W miasteczku położonym nad dwoma jeziorami, z pięknymi plażami, z piękną architekturą i cudownymi mieszkańcami.
Po udanej pierwszej edycji cała zachodnia Polska czeka i zaprasza na drugie otwarcie festiwalu przez duże „F”. Świetne położenie komunikacyjne ułatwi dojazd z każdej strony Polski, szeroka baza noclegowa zadowoli każdego a „kurortowy” klimat miasta sprawi, że zostaniecie tam na dłużej.
Dwa dni bez snu – taki mamy plan na okres festiwalu! Gdy bladym rankiem będą dobiegały imprezy w specjalnie wybudowanym klubie festiwalowym, to ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na piłkę i zimne piwko na łonie natury. Popołudniu w wolsztyńskim Skate Parku „fruwać” będą miłośnicy rolek, rowerów i desek.
KĘKĘ, QUEBONAFIDE, DWA SŁAWY, PROBLEM, GURAL, ŻABSON, BEDOES, ANTONE to tylko niektóre składy, które pojawią się podczas RAP STACJA FESTIWAL. Będzie cała masa imprez towarzyszących, wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance.
Klub festiwalowy zadowoli najbardziej wybrednych miłośników tańców, trunków i drinków, a specjalnie dobrana gastronomia nikogo nie zostawi głodnego. To wszystko w przyzwoitych cenach i w doborowym towarzystwie!
WIDZIMY SIĘ W DRUGI WEEKEND LIPCA NA RAP STACJA FESTIWAL W WOLSZTYNIE!!!

Wolsztyn – miasto położone 70 km. od Poznania w kierunku Zielonej Góry.
Dojazd: połączenie kolejowe z Poznania i Leszna, oraz autobusy z Zielonej Góry i Nowego Tomyśla.

Baza noclegowa:
Pole namiotowe, domki kampingowe, kwatery prywatne, motele, pensjonaty i hotele – dla każdego coś miłego! Wszystko położone w lesie nad brzegiem jeziora.

Dwudniowe karnety:
I pula do 15 maja – 70 zł – SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA,
II pula do 31.06 – 80 zł
III pula do 06.07 – 90 zł
06 lipca ?? zł
karnety kolekcjonerskie (w tej samej cenie co reszta) dostępne przez zamówienie u organizatora festiwalu – wyślij zamówienie na karnetyrapstacja@gmail.com (koniecznie dane do przesyłki i ilość karnetów) lub w Wolsztyńskim Domu Kultury.

Bilety jednodniowe dostępne dostępne na ticketos.pl:

Dwudniowy karnet VIP
dostępne przez zamówienie u organizatora festiwalu – wyślij zamówienie na karnetyrapstacja@gmail.com (koniecznie dane do przesyłki i ilość karnetów)
I pula do 15.05.2017 – 130 zł – SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA,
II pula do 31.06.2017 – 170 zł
III pula do 06.07.2017 180 zł
07.07.2017 – ?? zł


Komentarze
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia