HOT NEWS:
Plakat wydarzenia
1162 0 0
Gala Dance & Polo na plaży Chmielniki
Plaża Chmielniki
28.04.2017 (20:00)
Platny (10 zł)
zobacz wydarzenie

10 zł do 21:00
15 zł po 12:00
Opis

Wielka muzyczna majówka na plaży Chmielniki!
Fanów letniej atmosfery nie brakuje – zbliża się MAJÓWKA 2017, czas ciepłych dni i wieczorów – plenerowych spotkao a także wielkie przygotowania na sezon letni! Nie wiele jest miejsc, gdzie dobra zabawa integruje na świeżym powietrzu – dlatego plaża Chmielniki otwiera się coroczną galą disco polo – już w najbliższy piątek 28, kwietnia 2017 roku – podczas gali usłyszymy takich artystów jak After Party, Spiżowi Mocni, ZajeFajni ale to nie koniec – przy konsolecie DJa zasiądą DJ Majk i C Maxx!
Wydarzenie rozpocznie się od godziny 20:00 zabawa przewidziana jest do białego rana. Podobnie też odbędzie się sobotnia inauguracja majówki – zatytułowana ‘Vixomania’ znana doskonale odbiorcom ze względu na trzecią edycje tego wydarzenia, skierowana do grona osób z potrzebami na dobrą zabawę z muzyką znaną z klubowych rytmów – usłyszymy takich artystów ze sceny klubowej jak Kri5well, Malos, Carrsi3ii Hell, Matson, Bzyq.
Wielkie otwarcie plaży Chmielniki corocznie przyciąga wielu mieszkańców regionu, spragnionych letnich plenerowych możliwości do zabawy! Plaża strzeżona znajduje się nad jeziorem Jezuickim, między linią kolejową nr 131 (przystanek Chmielniki Bydgoskie) a drogą krajową nr 25 (Bydgoszcz – Inowrocław). Dzięki czystej piaszczystej plaży, zadbanej wody a także dogodnej lokalizacji mieszkańcy regiony chętnie wybierają się na letnie spotkania w Chmielnikach.
Dojazd trasą z Bydgoszczy wynosi 14 km zaś z Inowrocławia 28 km, Torunia 50 km, Nakło nad Notecią 37 km.
Dla uczestników letniej przygody przygotowaliśmy Beach Bar, smaczną gastronomie, znajdą się parasole z ławeczkami. Atrakcje w postaci gier, konkursów czy innych niespodzianek też nie zabraknie. Gwarantujemy pełną energii atmosferę, dogodne nagłośnienie, rewelacyjne efekty świetlne czy pirotechnika – ruchomy sufit jakiego nie ma w żadnym klubie!


Komentarze
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia