HOT NEWS:
Plakat wydarzenia
157 0 0
BALTIC GAMES Gdańsk 2024
15.08.2024 (13:00)
Bilety (00 zł)
zobacz wydarzenie
Opis

Baltic Games Summer 2024 – Powrót do Korzeni!

Baltic Games Summer 2024 – wracamy do korzeni! To hasło budzi ekscytację wśród fanów sportów ekstremalnych i muzyki na świeżym powietrzu. Największy Festiwal Sportów Extremalnych w Polsce i jeden z największych na świecie powraca do Gdańska, obiecując trzy dni pełne adrenaliny, świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Powrót Legendarnej Imprezy

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, Baltic Games, znany i uwielbiany przez miłośników sportów ekstremalnych festiwal, powraca na swoje dawne miejsce – plac Zebrań Ludowych w Gdańsku. To wydarzenie, które przez lata zdobywało coraz większą popularność, zyskując międzynarodowe uznanie, tym razem obiecuje jeszcze więcej ekscytujących atrakcji.

Historia i Rozwój Festiwalu

Baltic Games to pierwszy w Polsce tak duży kilkudniowy festiwal dla miłośników sportów ekstremalnych. Rozpoczął swoją działalność w 2008 roku i szybko zdobył uznanie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Z roku na rok impreza ewoluowała, przyciągając coraz więcej znanych sportowców oraz muzyków.

Bogaty Program

Program festiwalu zawsze był bogaty i różnorodny, obejmujący takie dyscypliny jak skateboarding, BMX, MTB, inline, scooter oraz koncerty najlepszych wykonawców. W poprzednich latach na scenie Baltic Games wystąpili m.in. O.S.T.R., Quebonafide i Żabson.

Powrót do Korzeni

Po przerwie spowodowanej pandemią, organizatorzy zapowiadają powrót do korzeni festiwalu, obiecując jeszcze więcej atrakcji, ekscytujących zmagań sportowych i niezapomnianych koncertów.

Data i Miejsce

Baltic Games Summer 2024 odbędą się w dniach 15-17 sierpnia 2024 roku na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Jest to wydarzenie, na które czekają wszyscy miłośnicy sportów ekstremalnych oraz dobrej muzyki.

Warto Zapamiętać

Impreza jest otwarta dla wszystkich, a nawet najmłodsi fani ekstremalnych sportów mogą wziąć w niej udział – wstęp jest darmowy dla dzieci do 5 roku życia.

Baltic Games Summer 2024 to wydarzenie, które nie może umknąć z kalendarza żadnego miłośnika sportów ekstremalnych. W tym roku festiwal obiecuje jeszcze więcej emocji, jeszcze więcej świetnej muzyki i niezapomnianych chwil spędzonych w towarzystwie najlepszych zawodników i fanów ekstremalnych sportów.

Zapraszamy wszystkich do Gdańska na trzy dni totalnej masakry!


Komentarze
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia