HOT NEWS:
Informacje

Panny Młode Bydgoszcz
Rozrywka Spotkania
fot. Bogusław Białas

Opis

Stanęłaś już ze swym ukochanym na ślubnym kobiercu? A może dopiero teraz, czytając ten tekst, zaczynasz myśleć o cudownej ślubnej ceremonii kościelnej, śnieżnobiałej sukni, a także o tym, by Twój ojciec poprowadził Cię do ołtarza? Zrealizuj swoje pragnienia już dziś i dołącz do wyjątkowej społeczności Panien Młodych 2015!

Panny Młode to szczególna, coroczna akcja charytatywna, której głównym założeniem jest pomoc chorym, często nieuleczalnie, dzieciom – podopiecznym Fundacji Mają Przyszłość. Od 2008 roku dzięki uzyskanym od sponsorów środkom finansowym na twarzach „fundacyjnych” pociech pojawia się coraz to więcej uśmiechu i radości. Co należy zrobić, by wesprzeć tę akcję i jaki ma to związek z najważniejszym wydarzeniem w życiu każdej kobiety? Szczegóły poniżej.

Już 23 sierpnia w Bydgoszczy odbędzie się II edycja akcji charytatywnej Panny Młode 2015 organizowana przez fundację Mają Przyszłość . Tego niepowtarzalnego i jednego dnia w roku panny młode z całego województwa kujawsko-pomorskiego (i nie tylko) będą miały okazję przeżyć ponownie magię ślubnego szaleństwa. Dzięki tej akcji każda z panien młodych – bez względu na datę zawarcia związku małżeńskiego – w białej sukni i przepięknym welonie poczuje się tą Najpiękniejszą! Kandydatki, które wezmą udział w tym wydarzeniu zobowiązane są do spełnienia dwóch koniecznych wymagań: po pierwsze, biorąc pełną odpowiedzialność za podejmowane przez siebie decyzje, w sposób zaangażowany starają się pomóc podopiecznym fundacji, a po drugie, wspierając akcję, dobrze się bawią!

Zarejestrowane w projekcie uczestniczki – ubrane w wyjątkowe ślubne kreacje – biorą udział w niecodziennej, jednodniowej sesji zdjęciowej prowadzonej przez grupę profesjonalnych fotografów. W ramach akcji powstają zdjęcia zarówno indywidualne, jak i zbiorowe – w różnorodnych sceneriach oraz lokalizacjach. Sesja zdjęciowa jest również rejestrowana przez studio filmowe, dzięki czemu wszystkie zaangażowane w akcję osoby, zyskują dodatkową pamiątkę tego wydarzenia.

Uczestnictwo w projekcie Panny Młode 2015, oprócz tego, że jest przede wszystkim szansą na zrobienie czegoś zarówno pożytecznego, jak i spontanicznego, stanowi również świetny chwyt marketingowy! Partnerzy i sponsorzy, którzy przyłączą się do akcji Panien Młodych 2015 – w zamian za przekazane na rzecz dziecka środki finansowe – otrzymują pakiet kilkudziesięciu zdjęć pochodzących z niniejszej wyjątkowej sesji fotograficznej. Co istotne, biorące udział w tym projekcie panny młode w roli statystek pozują do zdjęć z produktem firmowym danego sponsora lub w związanej z jego działalnością przestrzeni. Partnerzy akcji otrzymują więc od jej organizatorów wyjątkowe materiały o zastosowaniu marketingowym. Jak widać, współpraca z Fundacją Panien Młodych przynosi obopólne korzyści!

Mimo że przygotowania do tej jednodniowej sesji fotograficznej trwają cały rok, wraz z końcem sezonu ślubnego, tj. pod koniec sierpnia lub września, dobroczyńców w fundacji przybywa. Rolę koordynatora akcji w Bydgoszczy pełni Kujawsko-Pomorska Grupa Ślubna, która skupia w swoim gronie już dwudziestu partnerów firmowych z różnorakich branż.

Co, gdzie i kiedy – czyli podsumowanie najważniejszych informacji. Start i zakończenie akcji charytatywnej Panny Młode 2015 w Bydgoszczy dnia 23 sierpnia będzie miało miejsce w siedzibie jednego z głównych sponsorów akcji: w studiu Szarkowska&Genderka, przy ulicy Czerkaskiej 11. Firmy i instytucje, które chętnie przyłączyłyby się do akcji, zapraszamy do kontaktu z organizatorem akcji (bydgoszcz@panny-mlode.pl), a kandydatki na Panny Młode prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego dla dedykowanego miasta, do którego odnośnik można znaleźć w zakładce „Współpraca” na stronie internetowej akcji: www.panny-mlode.pl Otwórzmy się na krzywdę drugiego człowieka, pamiętając o słowach Jonathana Carrolla, których wymowa jest znacznie szersza niźli sprawa sakramentalnego związku: „małżeństwo jest poniekąd rodzajem handlu wymiennego. Ktoś podaje długość, ty podajesz szerokość i przy odrobinie szczęścia wychodzi z tego mapa wspólnego świata…”

Akcja odbywa się w Bydgoszczy, Poznaniu i we Wrocławiu w niedzielę 23 sierpnia !


Komentarze
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia