HOT NEWS:
Plakat wydarzenia
178 0 0
Gdzie?
HIGH League 3

zobacz miejsce
Ergo Arena
04.06.2022 (20:00)
Bilety
zobacz wydarzenie
Opis
HIGH League wraca do Trójmiasta! 4 czerwca w ERGO ARENIE Malik Montana kolejny raz zszokuje polską scenę freak-fightów. Bilety już w sprzedaży – tylko na Eventim.pl. PPV tylko na HighLive.TV!
W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel.
Alberto to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. W klatce nie czeka na niego łatwe zadanie. Jego rywal, jeden z najsłynniejszych polskich influencerów, wyjdzie do walki już po raz czwarty, ale po raz pierwszy pod szyldem HIGH League.
W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert „Robur WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela „Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Uwaga, headshoty dozwolone! Kolejny konflikt w klatce wyjaśnią też Denis „Bad Boy” Załęcki i Mateusz „Don Diego” Kubiszyn.
Dopiero 4 czerwca w ERGO ARENIE przekonamy się, kto lepiej radzi sobie w MMA! Tego nie można przegapić.
HIGH League 3 to osiem niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo!
Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika
LETHWEI: Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński
Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba

Komentarze
Partnerzy
Logo CoolturaPL     logo-lovebydgoszcz — kopia